SHARE

Zhduket e mitura në Delvinë, familja apel për ndihmë.
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shijan, ku babai i 17-vjeçareje ka denoncuar zhdukjen e vajzës së tij.
Sipas babait të 17-vjeçares, vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer.
Babai ka bërë edhe denoncimin e rastit në Komisariatin e Policisë Delvinë, e cila po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe gjetjen e 17-vjeçares.

loading...
loading...

 

Loading...