Zgjohet shteti, gjobitet kryetarja e bashkise dhe firma e pastrimit per gjendjen e rende

13/08/187:53

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.