Zgara Tradicionale Laura 2 kërkon të punësojë 2 vajza Hostes dhe Zgarist

06/07/249:32

Shperndaje:

Zgara Tradicionale Laura 2 në Ksamil kërkon të punësojë: 

 

 – 2 vajza Hostes (Të komunikojnë Anglisht dhe Italisht)

Orari 19:00 – 23:00

 – Zgarist

 

Ofrohen paga shumë të kënaqshme

 

Kontakt: +355 69 644 6413


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

E dhimbshme: 2 ditë pas Mësuese Zhulietës, ikën edhe bashkëshorti i saj mësues Kristaqi
Taverna Gostivari në Ksamil kërkon të punësojë Pjatalarëse. Ofrohet Akomodim + Ushqim
HOTEL “PALMA CITY” KËRKON TË PUNËSOJË 2 SANITARE
Tomorr Lelo publikon këngën e re: Vangjel Tavo yll polar, rrënjë e degë minoritar …
SHITET OKAZION – Për Ambjent Shërbimi, Dyqan, Magazinë në Sarandë
Njoftim punësimi te Restorant Rozmarinë në Sarandë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.