Zbardhet lista e kandidatëve të PS për Qarkun Vlorë

04/03/2114:18

Shperndaje:


Burime nga Partia Socialiste kanë nxjerrë ditën e sotme një pjesë të listës së kandidatëve për deputetë të kësaj partie në zgjedhjet e 25 prillit.
Lista kryesohet nga kryeministri Edi Rama, ndërsa vihet re zona e Sarandës do të përfaqësohet në këtë listë nga 3 kandidatë: deputeti aktual Alket Hyseni dhe 2 mjekët Vasil Llajo dhe Niko Kuri

QARKU VLORË
Edi Rama
Damian Gjiknuri
Anila Denaj
Vullnet Sinaj
Alket Hyseni
Vilma Bello
Vasil Llajo
Niko Kurri


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.