Vrau me thikë 43-vjeçarin, arrestohet autori

07/06/2214:02

Shperndaje:

Goditi me mjet prerës 43-vjeçarin, i cili ndërroi jetë si pasojë e dëmtimeve të marra, vihet në pranga autori i dyshuar.

Në vijim të informacionit paraprak, përmes të cilit njoftuam se, në shëtitoren e Sarandës, gjatë një konflikti për motive të dobëta, Jorgo Golemaj goditi me mjet prerës, në kurriz, shtetasin Kledi Koka., 43 vjeç, sqarojmë se, si pasojë e plagëve të marra Kledi Koka ka ndërruar jetë.

Brenda një kohe të shkurtër, shërbimet e Komisariatit të Policisë Sarandë kanë bërë të mundur arrestimin e Jorgo Golemaj.

Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar mjeti prerës (thika).

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.