VIDEO – Aksidenti te “Rrapi”, automjeti kalon 2 rrugë dhe përfundon mbi taracë

06/05/2110:00

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.