Vdjekje misterioze ne port, trupi gjendet i pajetë

07/09/188:11

Shperndaje:


Nje vdekje misterioze ka ndodhur gjate nates ne portin e Himares. Sipas informacionit te policise, trupi i pajete i nje 58 vjecari eshte gjetur ne toke. Policia nuk sakteson kush ishte 58 vjecari dhe nese ka qene punetor i portit apo dikush tjeter.
Komunikata
Informacion paraprak
Më datë 07.09.2018, rreth orës 00:43, në rrugën kryesore drejt Portit Himarë shtetasi F.Ç, 58 vjeç, është gjetur i pajetë në tokë.
Nga hetimet e kryera si dhe nga kqyrja paraprake dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkaqe aksidentale. (Dyshohet se shtetasi F.Ç aksidentalisht është rrëzuar ku dhe ka humbur jetën).
Ekapertët mjeko-ligjorë po kryejnë ekspertizën për të përcaktuar shkakun e saktë të humbjes së jetës.
Grupi hetimor po punon për dokumentimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.