ULearn with Avi, Partneri Juaj në Sukses!

21/09/2210:50

Shperndaje:

ULearn with Avi, Partneri Juaj në Sukses!

Qendra e gjuhës angleze “ULearn with Avi” ofron kurse të gjuhës angleze në grup dhe individual për çdo grupmoshë, duke filluar nga 6 vjeç.
Metodat interaktive të mësimdhënies, teknologjisë dixhitale, zbatimi i saktë i programeve, mësimdhënës të kualifikuar dhe me përvojë, bëjnë që qendra jonë të ofrojë një standard shumë të lartë në mësimin e gjuhës angleze.

Mirëpresim regjistrime!

Adresa: Kryqëzimi pranë shkollës “Adem Sheme

Kontakt: 0698888788


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.