Udhëzues/ Ja ku ndodhet ky plazh i vetmuar dhe pa pagesë në Sarandë

16/07/2220:30

Shperndaje:

Një ndër plazhet që ende ka mbetur i virgjir në zonën Sarandës ndodhet vetëm 5 kilometra nga Saranda. Në këtë plazh mund të shkohet me varkë ose me këmbë.

Për të shkuar nga Saranda do të ndiqni rrugën Sarandë – Butrint dhe do të hyni në fshatin Berdenesh dhe të vijoni rrugën përgjatë bregut të detit.

Tani që e lexoni nga telefoni juaj mund të duket pak e mundimshme, por sapo të keni mbërritur në plazh, do të mahniteni me bukurinë e plazhit, ujin e kristaltë dhe do të kaloni një ditë të vertetë pushimesh.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.