Tritol makinës së aktivistit të Partisë Demokratike në Sarandë

17/04/166:28

Shperndaje:


spiro vaso 1 spiro vaso 2Një shpërthim i fuqishëm i ka tronditur Sarandën gjatë natës. Ishte ora 01.50 minuta kur shpërthimi i sasie tritoli ka goditur mjetin e Spiro Vaso, avokat dhe aktivist i Partisë Demokratike. Nga shpërthimi i tritolit i cili u dëgjua dhe futi në panik gjithë qytetin,  mjeti ka pësuar dëmtime të lehta. I kontaktuar nga Saranda Web Spiro Vaso është shprehur se nuk ka konflikt me asnjë person dhe se pret nga organet   e zbatimit të ligjit të zbardhin këtë rast.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.