Thyen xhamin e dyqanit të V.K, ndjekje penale. Përfitoi dëmshpërblim me dokumenta të…

20/10/1615:48

Shperndaje:


sarande-gjykataPolicia e Sarandës njofton se u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për shtetasin A.B, vjeç 45, banues në Sarandë,  pasi dyshohet se, në lagjen Nr. 2, ka kanosur me fjalë dhe i ka thyer xhamin e dyqanit shtetases V. K vjeç 39, banuese në Sarandë.
Seksioni për krimin ekonomik e financiar njofton se u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për shtetasin V.Gj, vjeç 51, banues në Sarandë, pasi dyshohet se duke falsifikuar dokumentet ka përfituar një sasi lekësh si dëmshpërblim.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.