Tenton të prishë murin e komshiut, bie nga lartësia 65-vjeçari

26/12/1511:07

Shperndaje:

Tenton të prishë murin e komshiut, bie nga lartësia 65-vjeçari. 

Një 65-vjeçar nga qyteti i Sarandës është rrëzuar nga një lartësi e konsiderushme pasi ka tentuar të prish murin e komshiut, të cilin e konsideronte pa leje. 65-vjeçari P.Q në momentin e prishjes së murit është rrëzuar duke humbur ekuilibrin dhe është dërguar me urgjencë në Spitalin e Sarandës. Sipas informacioneve gjendja e 65-vjeçarit është e rëndë dhe është nën kujdesin e mjekëve të urgjencës. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

12436128_1076474049052052_1916018956_n

Vendi ku u rrëzua 65-vjeçari


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.