Shkolla 9 Tetori në zi, i jep Lamtumirën mësuesit Dhimo Jani

11/09/2116:25

Shperndaje:

Mësuesi i Muzikës në shkollën 9 Tetori Dhimo Jani ka humbur jetën si pasojë e Covid 19.

Një status në facebook në faqen e shkollës 9 tetori shkruhet:

Kolegu ynë Dhimo,

Ike pa kuptuar në çastin kur do të gëzoje pensionin, fëmijët e tu, duke lënë pas dhimbjen e familjarëve, miqve, kolegëve.
Fjala dhe puna jote do të mbeten gjallë në kujtesën tonë dhe të gjithë brezave që ke mësuar.
U prehsh në paqe kolegu dhe miku ynë i dashur
!😢😢


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.