Sherri në Delvinë: Një përfundon në spital në Tiranë, një përfundon në Polici

24/01/2220:55

Shperndaje:

Një sherr mes një të riu 24 vjeç dhe një burri rreth 50 vjeç ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Delvinës.

Sherri ka degraduar në përdorimin e dhunës, ku si pasojë burri ka marrë dëmtime të rënda në fytyrë dhe është transferuar në Tiranë për ndërhyrje mjekësore.

Pas ngjarjes Policia ka shoqëruar të riun në Komisariat dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes. Policia me anë të një Komunikate njoftohet se nga 24-vjeçarit ka filluar procedimi penal.

KOMUNIKATA

Specialistët e Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë proceduan penalisht për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, shtetasin M. B., 24 vjeç, banues në Delvinë, pasi ka goditur me grushte në fytyrë, shtetasin L. R.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.