Sarandë, arrestohet për vjedhjen e televizorit

25/03/1614:39

Shperndaje:


policia aksionSarandë, arrestohet për vjedhjen e televizorit. Policia e Sarandës  ka arrestuar në flagrancë një person për veprën penale të vjedhjes. Sipas policisë, është kapur dhe arrestuar në flagrancë shtetasi: A. H, 35 vjeç banues në Sarandë. Kapja dhe arrestimi i këtij personi u bë nga Shërbimet e Policisë, pasi u kap duke vjedhur një televizor të markës “Fuego” të cilin e kishte vjedhur në banesën e shtetasit F. I. 57 vjeç në lagjen nr.4 të Sarandës.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.