Restorant Pizza Oxhaku në Ksamil kërkon të punësojë Pjatalarëse dhe Ndihmës picier, turni 2

15/05/2413:30

Shperndaje:

Restorant Pizza Oxhaku në Ksamil kërkon të punësojë:

– Pjatalarëse, paga 90,000 lekë. Orari 16:00 – 24:00

– Ndihmës Picier, Turni i dytë.

Ofrohet transport nga Saranda

KONTAKT: 069 369 2997


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.