Rendi dhe siguria në fshatrat e largët të Konispolit, këshilltarët kërkojnë interpelancë

06/11/2114:31

Shperndaje:

Nisur nga rastet e shumta të vjedhjeve në fshatrat e largët të Bashkisë Konispol, të cilat banohen kryesisht nga të moshuar, anëtarët e Këshillit Bashkiak Konispol kanë kërkuar një interpelancë me titullarët e Komisariatit të Policisë Sarandë.

Kryetari i Bashkisë Konispol Shuaip Beqiri ka kërkuar të shtohet edhe një informacion për masat e marra për rendin dhe sigurinë në prag të nisjes së sezonit të vjeljes së mandarinave.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.