Rama: Shqiptarët të lirë të lëvizin në Europë me pashaportën digjitale të vaksinimit

15/09/2114:34

Shperndaje:

Nëpërmjet një postimi në facebook kryeministri Rama njofton se shqiptarëttani janë të lirë të lëvizin lirisht në Europë me pashaportën digjitale të vaksinimit✈️🚢🚙🚌

BE aprovon Shqipërinë, Izraelin dhe Marokun, duke dhënë edhe një shembulll kuptimplotë të progresit tonë digjital, për të gjithë ata që dëshirojnë t’u gëzohen edhe arritjeve, përveçse të shohin vetëm të këqija deri edhe ku nuk ka😊 – shkruan Rama.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.