Qytetari nga Polonia raporton në Saranda Web: Plazhi po shkatërrohet, hedhin inerte

22/05/2211:17

Shperndaje:

Përshëndetje Saranda Web

Jam nje invesitor nga Polonia dhe jam shumë i shqetësuar, kjo po ndodh në Sarandë. Bleva një apartament me qasje në plazhin e vogël. Sot kam ardhur në Sarandë dhe kam parë që plazhi është shkatërruar nga një investim i ri. Kush e lejon këtë? Në këtë mënyrë Saranda qëndron pa dalje në det dhe ka humbur ndjenjën e të qenit atje.

Çfarë bëjnë personat përgjegjës për lejet e investimeve me këtë qytet të bukur?? Unë bashkangjit fotot, Ju mund të shihni plazhin para dhe tani.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.