Qytetari dixhital: Në Sarandë po na rrjepin hajdutët, shteti duarkryq

16/11/1714:50

Shperndaje:


Qytetari dixhital nepermjet nje mesazhi ne Saranda Web sjell ne vemendje gjendjen e rende te krijuar nga situata e vjedhjeve ne Sarande.
Ja cfarë shkruan:
“Pershendetje Saranda Web
Saranda esht perfshire nga nje vale hajdudesh dy muajt e fundit jan shenuar mbi 35 vjedhje te bizneseve dhe automjeteve ne qytetin ton ,jan vjedh televizora ,lek,kasetofona,goma dhe parakolpa makinash etj etj .
Jemi duke kerkuar mbeshtetje nga shteti qe te ndalohet kjo gje por shteti ri duarkruq duke derguar dy apo tre polic marin prova e bejn foto dhe ikin , nuk hapin asnje kamer qe ndodhet perreth bizneseve .
Anonim te lutem.”

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.