Qytetari ankohet : Kazanët e mbeturinave janë të pamjaftueshëm

04/01/239:09

Shperndaje:

Qytetari ankohet : Kazanët e mbeturinave janë të pamjaftueshëm

Pershendetje Saranda Web

Ju uroj per shume vjet Gezuar dhe nje vit te mbare! Ju ndjek si portali i pavarur qe i sherbeni popullit te Sarandes dhe kam nje kerkese po mundet tek rruga “Themistokli Brahimi”, ish burgu ne Koder jane 2 kazane per mbeturinat, por mbushen shpejt dhe njerzit i hedhin ne toke dhe qente i perhapin. Kerkoj nga Bashkia te shtohet edhe 1 ose 2 te tjere.

Respekte!


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.