PROBLEMATIKA E NDOTJES SE MJEDISIT NE SARANDE – E ftuar ILDA BOCI

21/02/229:05

Shperndaje:

PROBLEMATIKA E NDOTJES SE MJEDISIT NE SARANDE – E ftuar ILDA BOCI

Pas takimeve informuese dhe sensibilizuese me banorë dhe institucione për problematikën e ndotjes në luginat e lumenjve Kalasë dhe Bistricë, ndotje e cila përfundon në grykëderdhjen e Kanalit të Çukës duke u përhapur nëpër plazhet dhe basenin e detit në Gjirin e Sarandës, kjo problematikë është diskutuar edhe në emisionin “CROSSFIRE”, ku e ftuar ka qenë Ilda Boci

VIDEO

PASOJAT E NDOTJES – VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.