Policia zbarkon ne fshatin ku u denoncua rasti i pedofilise

Menjehere pas publikimit te denoncimit te nje rasti pedofilie, ku sipas rrefimit te nje nje nxeneseje 11-vjecare, ajo ishte ngacmuar seksualisht nga mesuesi, policia e Delvines ka zbarkuar ne fshatin Kalase. Policia pritet te shoqeroje dhe te marri ne pyetje per kete rast personat e perfshire, ku njeri prej tyre eshte edhe mesuesi i fshatit.
VIDEO https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=DouTams2dEM