Policia: Ja përse u dogjën 2 automjetet në Sarandë

10/02/1811:55

Shperndaje:


Policia e Sarandës nëpërmjet një komunikate bën të ditur se shkaku i djegies së 2 automjeteve mëngjesin e djeshëm në Sarandë ishte një shkëndijë elektrike.
NJOFTIMI :
Komisariati i Policisë Sarandë
Më datë 09.02.2018, në lagjen nr. 1, parkuar para banesave,  në mjetet e parkuara tip “Benz dhe Audi” ka rënë zjarr, në pronësi të shtetasve N.B dhe B.D, vjeç 31 e 32,  ku ka dëme materiale. Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri mund të jetë shkaktuar nga një defekt në sistemin elektrik të njërit prej mjeteve.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.