Përfundon takimi në Berat, Butrinti kthehet në Sarandë me 1 pikë

24/11/2115:20

Shperndaje:

Ka përfunduar në Berat takimi Tomori – Butrinti, takim i vlefshëm për javën e 10-të të Kategorisë së Dytë.

Takimi është mbyllur me barazimin e bardhë 0-0

Pjesën e parë për ekipin e Tomorit është akorduar një 11-metërsh, të cilin e gjuajtur Ofshani dhe të cilën e ka pritur portieri i Butrintit Ariol Kaloshi.

Pas këtij takimi Butrinti ndodhet në kuotën e 13 pikëve.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.