PD mbyll procesin e propozimeve për kandidatët për bashkinë Sarandë

16/07/2019:29

Shperndaje:


.
Ka perfunduar sot procesi i propozimeve ne degen e Partise Demokratike.
Ne 6 grupeksionet e Sarandes eshte permbyllur keshtu faza e pare e procesit te propozimeve per kandidatet per deputete dhe Kryetar Bashkie.

Ka pasur fluks propozimesh nga demokratet e Sarandes, Konispolit e Finiqit. Ne perfundim te procesit, emrat me te propozuar per Kandidat per Kryetar Bashkie i takojne Armando Magllara, Kreshnik Bozho, Lina Vaso, Arben Guga dhe Gentjan Zera.
.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.