Pazari për Butrintin ka rënë sa një apartament me pamje nga deti… vetëm 100.000 €

15/02/2218:22

Shperndaje:

Pavarësisht se vlera e aksioneve të shitjes së ekipit të KS Butrinti u caktua rreth 325 milionë lekë të vjetra ose rreth 280 mijë euro, ende nuk është shfaqur asnjë blerës.

Ankandi ka mbërritur në çmimin dysheme, ku aksionet e Butrintit priten të shiten 120 milionë lekë të vjetra ose rreth 100 mijë euro, aq sa në Sarandë mund të blesh një apartament me pamje nga deti.

Kjo është zbulur gjatë emisionit CROSSFIRE të Gjergji Mano dhe Ibrahim Bajrami në Saranda Web, gjatë bisedës në lidhje direkte me drejtorin e sporteve në RTSH Pano Xhixho.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.