Pas publikimit në Saranda Web Spiro Iljadhi ndihmon familjen në Delvinë

10/11/1921:40

Shperndaje:

Spiro Iljadhi ndihmon familjen në Delvinë

Pas publikimit në Saranda Web të gjendjes së mjerueshme në të cilën jetonte nënë e bir në Delvinë, pronari i Orange Lounge Club Sarande në Sarandë Spiro Iljadhi iu përgjigjur menjëherë thirrjes së Saranda Web.

Spiro Iljadhi ka dorëzuar te kjo familje ndihma ushqimore, pajisje sanitare dhe kuzhine, veshmbathje dhe ka ofruar përgjatë 5 muajve ushimin për këtë familje.

Ju Faleminderit Ero (Spiro Iljadhi) që iu përgjigjët menjëherë thirrjes sonë dhe për gjithçka ofruat ndaj kësaj familjeje.

Video e momenteve kur Spiro Iljadhi dorëzon ndihmat ndihmat te familja në Delvinë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.