Pas publikimit në Saranda Web gjendet (pas 15 ditësh) personi i humbur

22/05/1721:57

Shperndaje:


eneil dokajScreenshot_5Pas publikimit në Saranda Web gjendet (pas 10 ditësh) personi i humbur.
Eniel Dokaj, 21 vjec nga Kremenar i Mallakastrës ishte larguar nga shtepia në datën 6 maj për të vizituar nënën e tij në Sarandë dhe nga ky moment kishte humbur cdo kontakt.
Halla e tij apeloi në Saranda Web për ndihmë në gjetjen e Enielit dhe falë sensibilizimit të ndjekësve të Saranda Web, është bërë e mundur gjetja e tij.
Ai u gjet në Himarë dhe është shëndosh e mirë. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.