Pas ankesave të banorëve të Ksamilit, Bashkia Sarandë dërgon mjete dhe punëtorë për sistemimin e rrugëve

09/07/2016:20

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.