Ofronte eksatazi për pushuesit, arrestohet me 80 doza

▪︎Himarë, Policia njofton se ka arrestuar në flagrancë një 21-vjeçar,  banues në Tiranë.
Kapja dhe arrestimi i tij u bë në një lokal të Himarës pasi gjatë kontrollit fizik këtij shtetasi iu gjetën në çantën e dorës 82 kokrra të dyshuara drogë stimuluese e llojit ekstazi.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve.