NJOFTIM PUNËSIMI NË HOTEL OLYMPIA SARANDË

29/05/2211:15

Shperndaje:

Olympia Hotel në Sarandë kërkon të punësojë staf për sezonin veror:

Kuzhinier dhe Picier ( 1 person) : Pagesa 230.000 Lek +Sigurime

Ndihmes kuzhinier/e 60.000 Lek

Recepsioniste 60.000 Lek

Banakier dhe Kamarier me njohuri te gjuhes Angleze ( 1 person)  : Pagesa 45.000 Lek + Sigurime

Sanitare : Pagesa 50.000 Lek + Sigurime

Të interesuarit të kontaktojnë në 0693053582 / 0682057843  ose të paraqiten te hotel  Olympia


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.