NJOFTIM PUNËSIMI NË “ASI ROOFTOP HOTEL”

21/05/2214:16

Shperndaje:

Bashkohu me skuadrën e “ASI ROOFTOP HOTEL”, të cilët janë në kërkim të:

 • Recepsionist
 • Shef Kuzhine
 • Ndihmës Kuzhinier
 • Pjatalarës
 • Sanitare
 • Barist
 • Kamarier

Kriteret e përgjithshme:

 • Ekperienca të mëparshme pune përbëjnë avantazh
 • Përgatitje të mirë profesionale
 • Aftësi të mira komunikuese, bashkëpunuese, përgjegjësie dhe korrektësie
 • Disa nga pozicionet e mësipërme kanë kriter kryesor njohjen e gjuhës së huaj Anglisht

Aplikantët mund të dërgojnë CV-në e tyre në email-in [email protected] ose të kontraktojnë nëpërmjet numrit të telefonit: +355695745368.

Adresa: Rruga Butrinti, Sarandë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.