Ngjarje e rëndë gjatë udhëtimit të freshistëve nga Saranda drejt Kongresit të FRESSH

16/01/1714:30

Shperndaje:


Ka qenë një mesazh në faqen Saranda News që ka zbuluar se cfarë ka ndodhur dje gjatë udhëtimit të të rinjve socialistë drejt Tiranës. Ja mesazhi i dërguar në Saranda News që zbulon të vërtetën trishtuese:
“Dje ishte 25 vjetori i FRESSH.Te rinjt e FRESSH nga e gjithe Shqiperia ishin mbleshur ne Tirane.
Po ashtu edhe te rinjte e Sarandes ishin nisur heret ne mengjes ne drejtim te Tiranes.
Te gjithe te rinjte postuan foto dhe vidio nga aktiviteti por asnje postim per aksidentin qe ju ndodhi ne Memaliaj.Autobuzi me aktivist perplasi nje makine qe udhtonte nje familje me 4 persona.
Prindrit me 2 femije te mitur. Shoferi i makines mbeti i plagosur rende.
ASENJE FAQE DHE ASNJE TELEVIZION NUK E PERMENDI KETE AKSIDENT.PSE VALLE…?

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.