NEXT STORE kërkon të punësojë shitëse për dyqanet në Sarandë

12/04/2218:55

Shperndaje:

NEXT STORE po zgjeron stafin dhe kërkon të punësojë shitëse për dyqanet në Sarandë.

Eksperienca në shitje është një përparësi.

Të interesuarat të kontaktojnë në numrin e telefonit: +355 69 583 3466

Detyrat dhe përgjegjësitë

  • Të jetë e aftë të punojë në grup por edhe në pavarësi.
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese.
  • Mikëpritja e klienteve dhe ofrimi i shërbimit dhe sugjerimeve.
  • Të jenë etike dhe të rregullta gjatë orarit të punës.
  • Paga shumë e mirë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.