Motoçiklisti i aksidentuar transportohet me helikopter drejt Tiranës

.
I ri me motoçikletë, i cili u aksidentua mesditën e sotme në një prej kryqëzimeve të rrugës Adem Sheme në lagjen nr. 3, është transportuar drejt Tiranës me helikopter.
Sipas burimeve spitalore të Saranda Web, i riu ka pësuar goditje në kokë dhe për këtë shkak ai është transportuar drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

VIDEO NGA VENDNGJARJA PAK PAS AKSIDENTIT