Mbytet një banor i Sarandës në det, mister shkaqet

15/08/167:33

Shperndaje:


12924399_547742758730714_1105914201589831496_n Në plazhin e ri të Sarandës në lagjen nr.4 afër portit është gjetur i mbytur një person,  i cili megjithëse është dërguar menjëherë drejt Spitalit të Sarandës,  ka ndërruar jetë rrugës gjatë transportimit.
Viktima është idenfitikuar si shtetasi Fejzo Goraxhaj  rreth 73 vjeç, lindur të Tepelenë, banues në Sarandë.
Ende nuk dihen shkaqet e mbytjes, por sipas policisë dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale pasi ky shtetas vuante nga semundja e diabetit dhe kishte probleme me tensionin.
Policia po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.