LSI ndez fushatën në Sarandë: Ballokume, qofte dhe birra për të tërë

14/03/1711:43

Shperndaje:


Levizja Socialiste per Integrim me rastin e 14 Marsit, Dites se Veres, ka organizuar nje aktivitet ne Shetitoren e Sarandes.
Aktiviteti vjen vetem 3 muaj perpara zgjedhjeve parlamentare dhe duket si nje ndezje e motoreve te fushates elektorale, pasi ne aktivitet ishin te shumta simbolet e kesaj  force politike te stampuara ne tullumbace qe i mbanin femëjet.
Gjate aktivitetit per te pranishmit jane shperndare falas bllokume, por edhe qofte dhe birra.20170314_11024420170314_10440220170314_103915

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.