Linja Sarande – Igumenice

01/09/2319:08

Shperndaje:

Sarande – Igumenice

Linja Sarande – Igumenice – Sarande, Travel Igoumenica to Saranda, Sarande – Igumenice

Cdo ditë, nisja nga Saranda 04:45

Kontakt: +355 69 347 3920 dhe +30 697 865 2842

Linja e transportit Sarande – Qafe Bote – Igumenice

Igoumenica – Mavromati Saranda and Saranda – Mavromati – Igoumenica

NA NDIQNI NË RRJETET TONA SOCIALE

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb

Udhëtimi Sarande – Igumenice

🚢 Eksploroni një udhëtim të mahnitshëm mes bregdetit shqiptar dhe Greqisë me linjën e re të transportit, Sarandë – Igumenicë! 🚢

🌊 Në këtë udhëtim emocionues, do të përjetoni pamjet mahnitëse të detit Jon dhe do të shijoni kulturën dhe bukuritë e zonës së Mesdheut. 🌊

Nisja nga Saranda ju sjell një ngjarje të paharrueshme që fillon me ardhjen në portin e tij të bukur. Pas nisjes, rruga juaj nëpër detin Jon do të shoqërohet nga pamjet mahnitëse të malit të Llogarase, ndërsa bregdeti shqiptar ju ofron plazhet e tij të pashoqe dhe ujërat kristal. 🏖️

Përjetoni aventurën e këndshme në det duke shijuar freskinë e erërave të detit dhe harmoninë e pamjeve të mrekullueshme që ofron bregdeti i Sarandës. 🌅

Arritja në Igumenicë ju fut në një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse greke. 🇬🇷 Me një histori të pasur dhe arkitekturë tradicionale, Igumenica ju përshëndet me bukuritë e saja klasike dhe gastronominë e larmishme. 🍽️

Një aventurë e paharrueshme po ju pret në këtë udhëtim mesdetar! 🌊🚢 Mos harroni të shijoni çdo moment dhe të grabisni kujtimet e pashlyeshme që do t’ju ofrojë ky rrugëtim i jashtëzakonshëm.

Për të rezervuar vendin tuaj dhe për të zbuluar më shumë rreth udhëtimit Sarandë – Igumenicë, vizitoni faqen tonë zyrtare dhe përgatituni për një aventurë të paparë! ✨

UdhëtimiMesdetar #Sarandë #Igumenicë #AventuraDetare #Shqipëri #Greqi #TransportiDetar 🌊🚢


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.