LAJMI i FUNDIT: PD Sarandë merr përsipër autorësinë e shkrimeve në kazanë dhe tabela

24/09/1621:34

Shperndaje:


screenshot_12LAJMI i FUNDIT: PD Sarandë merr përsipër autorësinë e shkrimeve në kazanë dhe tabela. Nëpërmjet një komenti në facebook, kryetari i PD Sarandë Hariz Mema shkruan “Ata shuajn ne shkruajm!! Te shohim kush do lodhet!!” duke lënë të kuptohet se PD Sarandë ka marrë përsipër autorësinë e shkrimeve nëpër kazanë të plehrave, por edhe në landfilin  e Bajkajt, ku midis të tjerash, është shkruar edhe në tabelën orentuese drejt landfilit emri i kryeministrit Edi Rama

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.