LAJMI i FUNDIT: Gjendet motori i vrasesit të rojes dhe arma çifte

06/11/1612:12

Shperndaje:


lajmi-i-fundit  LAJMI i FUNDIT: Gjendet motori i vrasesit të rojes dhe arma çifte. Policia e Sarandës ka identifikuar nga pamjet filmike autorin e vrasjes së rojes 44 vjeçar në karburantin Kastrati në Gjashtë. Vetëm para pak çastesh është gjetur edhe motori dhe arma e krimit pranë drejtorisë së tatimeve lagjen Kodër, në Sarandë. Policia  e Sarandës po punon për kapjen e autorit, i cili dyshohet se ndodhet dhe fshihet ende në Sarandë.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.