Kupola e PD zbret në Sarandë për të “shkundur” demokratët

25/01/2019:30

Shperndaje:


Gjumi letargjik që ka zënë demokratët e Sarandës, duke mos bërë asnjë denoncim apo aktivitet tjetër opozitar duket se ka detyruar kupolën e Partisë Demokratike për të zbritur në terren.
Burime të Saranda Web informojnë se Gazment Bardhi, Sahit Dollapi, Albana Vokshi, Ervin Minarolli dhe Fatbardh Kadilli do të vijnë në Sarandë për një takim të rrufeshëm në orën 10:00 në zyrat e Degës së PD Sarandë.
Dega e PD Sarandë që prej zgjedhjeve të qershorit nuk ka zhvilluar pothuajse asnjë aktivitet, madje edhe në faqen e tyre në facebook nuk gjen asnjë publikim për problemet në qytet.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.