Ksamil Explore Office kërkon të punësojë Agjente Turistike

17/06/2421:03

Shperndaje:

Ksamil Explore Office kërkon të punësojë Agjente Turistike (me ose pa eksperience).

– Te jete e komunikueshme.
– Kriter, gjuha e huaj anglisht ose italisht.
– Te jetoje ne Ksamil ose Sarande.
– Orari i punes, i plote 8 ore.
– Ofrohen kushte te mira pune.
– Paga e kenaqshme.

– Te interesuarat te kontaktojne ne whatsapp ne numrin e telefonit 067 692 0777


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

HOTEL “PALMA CITY” KËRKON TË PUNËSOJË 2 SANITARE
Tomorr Lelo publikon këngën e re: Vangjel Tavo yll polar, rrënjë e degë minoritar…
SHITET OKAZION – Për Ambjent Shërbimi, Dyqan, Magazinë në Sarandë
Njoftim punësimi te Restorant Rozmarinë në Sarandë
Restaurant “Gostivari Ajan” në Borsh kërkon të punësojë Picier. Ofrohet Akomodim + Ushqimi
Tendera në mënyrë fiktive, SPAK dërgon për gjykim Leonidha Hriston dhe 4 të tjerë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.