Kryetari i Bashkisë Konispol jep tjetër sihariq për banorët

17/02/1721:04

Shperndaje:


Kryetari i Bashkisë Konispol Shuaip Beqiri ka shpërndarë sot një tjetër “sihariq” për banorët e Konispolit dhe 13 fshatrave të kësaj bashkie.
Edhe në Konispol erdhi ekskavatori, ky ishte lajmi që ka zgjedhur ta shpërndajë ekskluzivisht nëpërmjet facebookut të tij kryetari i bashkisë.
Ai shkruan se “Me mbështetjen e veçantë të Kryeministrit Rama dhe me politikën e qeverisë së tijë në mbështetje të bujqësisë sot në Bashkinë e Konispolit mbërriti një pjestarë i Flotës së Eskavatorëve. Sot erdhi nesër në punë për pastrimin e kanaleve se kanë 25 vjet që presin.”, përfundon postimin e tij kryetari i Bashkisë Konispol Shuaip Beqiriekskavatori

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.