Ish Presidenti Bamir Topi në Qendrën Shëndetësore Borsh

21/07/2011:05

Shperndaje:


.
Ish Presidenti Bamir Topi ka qenë paraditen e sotme vizitor i Qendrës Shëndetësore në Borsh.
Vizita e Bamir Topit në Qendën Shëndetësore ka patur qëllim të shikojë nga afër kushtet e kësaj Qendre Shëndetësore dhe shërbimet që ofrohen ndaj vizitore.

Ish Presidenti Bamir Topi po kalon pushimet me familjen pikërisht në Borsh, pikë kjo e preferuar për pushuesit për ujrat e pastër, por edhe natyrën dhe peisazhin që ofron kjo zonë, e cila fillon nga plazhi, për të vijuar me ujrat e ftohtë të burimeve, te kalaja e Borshit dhe deri në zonat me pyje, të cilat shtrihen ndërmjet Borshit dhe fshatit Fterrë.
.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.