Ish ministri: Firma e pastrimit dhe Bashkia prej 3 ditesh pa hequr plehrat

15/07/188:18

Shperndaje:


Ish ministri Ylli Manjani ka postuar sot nje status ku shprehet se prej 3 ditesh  pret heqjen e plehrave nga kazanet e tejmbushur ne Sarande.
Kam 7 vite që, çdo verë në Sarandë, bëj të njëjtën betejë me plehrat që nuk i mbledhin!
Betejë me bashkinë por edhe me qytenarët që ku gjejnë shkurre hedhin plehra…
Rezultati 0.☹️☹️
Sot është dita e tretë dhe askush nuk vjen ti pastrojë këto mbetje… Erën spektakolare që vjen aty nuk e përshkruaj dot!
Thjesht mblodhëm plaçkat dhe po ikim…
Shumë keq! Zhul shekullor… perfundon ish ministri Manjani

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.