Humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, 26-vjeçarja përfundon në spital

27/05/2313:05

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.