Eri Sulo dhe të rinjtë e FRESSH Sarandë shpërndajnë ujë për qytetarët në Kakavijë

Drejtori i Parkut Kombëtar të Butrintit, Eri Sulo, së bashku me një grup të rinjsh të FRESSH Sarandë kanë qenë këtë pasdite për të shpërndarë ujë për qytetarët që janë në radhë.
Eri Sulo ka ftuar edhe qytetarët Sarandjotë të kontribojnë në këtë situatë të pazakontë.

VIDEO

Live nga KakavijaTë rinjtë e FRESSH Sarandë në përkrahje të emigrantëve të bllokuar duke shpërndarë ujë

Gepostet von Saranda Web am Freitag, 14. August 2020