Eleron Gjoni zgjidhet kryetar i Partisë Socialiste Sarandë

01/07/2219:57

Shperndaje:

Eleron Gjoni zgjidhet kryetar i Partisë Socialiste Sarandë.

Eleron Gjoni është zgjedhur kryetar i PS Sarandë mes 5 kandidatëve.

Eleron Gjoni

Erjon Kapxhiu

Erind Sulo

Elton Dauti

Lindita Kondi

E veçanta e zgjedhjes së kryetarit të degëve të Partisë Socialiste këtë herë është se kandidatët do të prezantojnë programet e tyre në dëgjesa me anëtarësinë dhe më pas ka qenë një komision i cili caktojë se kush do të jetë drejtuesi i ri i degës së PS.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.