EKSKLUZIVE – Porosia për çdo kryebashkiak: Punësoni njerëzit e “Bravës”

23/10/2317:47

Shperndaje:

Të punësohen në bashki njerëz nga Opozita e Bravës! Kjo është porosia e veçantë për të gjithë kryebashkiakët socialistë.

Burime të Saranda Web informojnë se kjo porosi nga Lart ka mbërritur edhe në bashkitë e Jugut: Sarandë, Delvinë dhe Konispol.

Gjithashtu bëhet e ditur se në këto bashki tashmë kanë filluar lëvizjet për zbatimin e porosisë nga Lart dhe procedurave që do ndiqen për punësimin e njerëzve nga opozita e njohur tashmë si Opozita e Bravës.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.